Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
0540 151 00 41

Çayırova, Darıca, Gebze, Tuzla İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Çayırova, Darıca, Gebze, Tuzla İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Çayırova, Darıca, Gebze, Tuzla İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

 

ÇAYIROVA TEMİZLİK İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

 

Yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimlerimiz ile müşterilerimize profesyonel hizmet seçenekleri ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

24 yıldır aralıksız temizlik hizmetleri sunan Cayirovatemizlik.com olarak müşterilerimizin en iyi şekilde hizmetler alabilmesi için, tecrübeli ekibimiz ile istedikleri hizmeti karşılamaktayız.

 

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK NEDİR?

Yeni yapılan dairelerde inşaat sonrası temizlik oldukça önemlidir, inşaat sırasında kalan çer çöp pislik mikroba yol açabileceği gibi, evinizin havasını bozacaktır.

Çayırova Temizlik tam olarak burada devreye giriyor ve müşterilerine uygun fiyatlara evlerine yepyeni bir hava katıyor, eviniz pırıl pırıl oturmaya hazır bir hale gelene kadar Banyo Temizliği, Mutfak Dolapları Temizliği, Kapı ve Pencere Temizlikleriyle müşterilerine yeni satın aldıkları ya da yaptırdıkları evlerinde ferah rahat bir ortamda hayatlarını sürdürebilmeleri adına mükemmel hizmetler sunarak harika bir iş çıkartan Temizlik sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir!

 

Genel anlamda bizlere yöneltilen soruları bir nebze olsun cevaplandıralım istiyorum.

Temizlik malzemeleri sizden mi?

Bizden mi?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi olduğu için, cevaplandırmak istiyorum.

Değerli müşterilerimiz ÇAYIROVA TEMİZLİK Şirketi olarak siz değerli Müşterilerimize iki seçenek sunmaktayız. Dilerseniz Bütün ekipmanlar ile birlikte temizlik malzemelerini bir getiriyoruz ve uzman ekibimiz ile işe koyuluyoruz ya da temizlik malzemelerini siz sağlıyorsunuz ona göre fiyat konusunda bir nebze olsun temizlik malzemeleri ücretini sizden almıyoruz.

Burada asıl amaç, Kıymetli müşterilerimizin isteklerine doğru bir şekilde karşılık verebilmektir.

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve İnşaat Sonrası Temizlik Konusunda 1 Numara olan Çayırova, Darıca, Gebze, Tuzla ilçelerinde faaliyet gerçekleştiren en iyi temizlik şirketinden hizmet almaya başlamak için, 0545 733 89 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

4 Yorumlar
Aylin Kömürcü

inşaat sonrası temizlik hizmeti aldım çok memnun kaldım bu kadar uygun fiyata kaliteli hizmet alabileceğimi düşünmüyordum ekibinize ve size çok teşekkür ederim Erkan bey

Sevda Alperoğlu

erkan bey teşekkür ederim en iyi hizmeti sunduğunuz için özellikle inşaat sonrası temizliğiniz harika

SERKAN BALCI

hizmet için teşekkürler bundan sonra başka firmalarla işim olmaz sizden iyisi yok

Ahmet Bayraktar

profesyonel ekibiniz ile en iyi şekilde inşaat sonrası temizliği konusunda dairelerimizde bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz, bundan sonraki dairelerimizde de sizinle çalışacağız.

Cevap bırakın

Ürün Kategorileri