Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
0540 151 00 41

Çayırova, Gebze, Darıca, Tuzla Temizlik İş İlanları

Çayırova, Gebze, Darıca, Tuzla Temizlik İş İlanları

ÇAYIROVA TEMİZLİK İŞ İLANLARI

ÇAYIROVA TEMİZLİK olarak siz değerli Çayırovalı hemşerilerimizin ev kesesine bir nebze olsun faydalı olabilmeniz adına temizlik iş ilanları paylaşarak sizlere de gündelikçi olarak çalışma imkanı sunuyoruz. Güvenilir Temizlik firması olarak Ev hanımlarına ve Beyefendilere temizlik sektöründe çalışma imkanı sunuyoruz.

Gündelik olarak sigorta yapmaktayız ve yevmiye usulü çalışılmaktadır. Yol+Yemek+Sigorta karşılanacaktır, sürekli iş alımı yaptığımızdan ötürü çalışma prensiplerimize uygun ablalar ve ağabeylerle devamlı çalışma yapmayı hedefliyoruz.

Her geçen gün biraz daha gelişen ve büyüyen Çayırova ilçemizde temizlik işi yapmak isteyenler için hazırlanmış olan kategorimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da telefon, WhatsApp uygulaması üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+18 yaş üzeri olan bütün çalışmak isteyen hanımefendiler ve beyefendilerden arama yapmalarını bekliyoruz.

Sadece Çayırova/Gebze/Darıca/Tuzla ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarımızın iş başvurusu yapmasını önem ile rica ediyorum.

Çayırova Temizlik hizmetleri olarak günde onlarca müşterilerimize kaliteli hizmetler sunarak güler yüzlü müşteri potansiyeline sahip olan firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kaliteli hizmet almak isteyen Çayırova, Darıca, Gebze, Tuzla ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz, bizden fiyat almadan iş vermemenizi önemle uyarıyoruz.

Daire, Ofis, Fabrika, Villa, İşyeri, temizlik hizmetlerimiz ile müşterilerimize temizlik konusunda dilerseniz gündelikçi olarak isterseniz sürekli bir şekilde temizlikçi yardımcı bulmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Cevap bırakın

Ürün Kategorileri