Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
0540 151 00 41

Temizlik Konusunda Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları ve Cevapları Sizlerle Paylaşalım İstedik.

Temizlik Konusunda Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları ve Cevapları Sizlerle Paylaşalım İstedik.

Temizlik Konusunda Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları ve Cevapları Sizlerle Paylaşalım İstedik.

 

ÇAYIROVA TEMİZLİK YANITLIYOR!

 

Kıymetli hemşerilerimiz genel anlamda sıkça karşılaştığımız sizler tarafından sorulardan bazılarını sizlerle birlikte cevaplandıralım ve telefon görüşmesi yapmadan önce bilgi edinin istedik.

 

“Sude Hanım” Merhaba, benim evimin sadece tek bir odası temizlenecek fiyat nedir?

Fiyat günlük ücreti neyse odur, tek bir oda ya da komple daire temizliği arasında bizim açımızdan bir şey değişmiyor, sizlere yardımcı olacak personelimiz günün tamamının ücretini bizden talep ettiğinden ötürü o günkü ücretin tamamını almak zorundayız.

Yakın zamanda bir telefon görüşmesinde bir ablamız sadece evimin bir tek camı temizlenecek ne kadar fiyat olur demişti, onunda cevabını buradan da vereyim ki daha sonrası benzeri hizmet almak isteyen müşterilerimiz içinde bilgilendirme yapılmış olsun.

Kıymetli müşterimiz 1 tek cam ya da komple camlar arasında bizim için hiçbir fark olmayacaktır, yukarıda da belirttiğimiz gibi, sizlere yardımcı olan personelimiz tam günün ücretini bizden talep ettiğinden ötürü aynı şekilde bizde tam gün olarak ücret almaktayız, ufak bir ikramımız olur tabi ki.

Yine bir müşterimizin sorusunu buradan da cevaplandırmak istiyorum.

“AYÇA HANIM”ın sorusu bize şu şekilde olmuştu. Merhaba, temizlik konusunda temizlik ürünlerini ben alırsam fiyatta bir indiriminiz söz konusu olur mu? Demişti.

Cevaplandıralım, kıymetli müşterimiz Ayça hanım, elbette temizlik ürünleri sizden olması halinde bir miktar indirimimiz olacaktır, bizim amacımız mutlu müşteriler elde etmek olduğundan ötürü sizlerin mutluluğu ve ekonomik olarak kaar etmesi bizler içinde elbette çok önemlidir.

 

“Kıymetli Çayırova Temizlik Müşterilerimiz” Amacımız sizlere en iyi şekilde çözümcü bir firma olarak temizlik hizmetleri sunmaktadır bu neden ile bu makalemizi okuduğunuz takdirde nasıl hizmetler alabileceğinizi daha net açıklamış olduğumuzu düşünüyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için, Teşekkür ederiz.

ÇAYIROVA TEMİZLİK İLETİŞİM: 0545 733 8911

Cevap bırakın

Ürün Kategorileri